Rok 2013

 

12. DĚTSKÝ RWE SUPER DEN: V HOLINKÁCH, ALE S ÚSMĚVEM!


Počasí dětskému dni moc nepřálo, a tak byly pláštěnky a deštníky nutností. Přesto na pardubické závodiště přišlo více než 2 000 návštěvníků. A skvěle se bavili.


Déšť, holínky, kaluže. A velká porce smíchu a dobré nálady. Tak by se dal popsat 12. Dětský RWE super den, který se konal v sobotu 1. 6. v prostorách pardubického Dostihového závodiště-Synthesia Park. Všichni účinkující se rovným dílem postarali o to, aby navzdory zamračenému počasí tváře přítomných zdobil spokojený úsměv. A protože pořadatelé připravili pro návštěvníky krytou tribunu, měli k tomu o důvod víc. Největší úspěch slavil opět Michal Nesvadba, vynikající byli také Maxim Turbulenc a Diamond Cats. Nezklamaly ani zpěvačky Markéta Kadavá s Gábinou Jiráčkovou nebo taneční skupiny Hroch a Alfa Fitness Pardubice. Velké přízni se těšili i hokejisté HC ČSOB Pojišťovny PardubiceKačer Ronald,  klaun Ferda a Tom a Jerry.
Z doprovodného programu zaujalo zvláště indiánské týpí s ukázkami loveckých dovedností, laserová střelnice zásah hasičského sboru u dopravní nehody. Děti po celý den soutěžily jako o závod a sbíraly razítka za splněné úkoly, která pak vyměňovaly za sladkosti. Jejich rodiče si jako dárek odnesli CD nebo DVD, pokud nechali auto doma a vypravili se na dětský den pěšky, na kole nebo MHD. Deštivá, ale příjemná atmosféra celého dne vyvrcholila slosováním soutěžních karet o dárky od Mattela a zájezd do Chorvatska. V tu chvíli se obloha nad pardubickým závodištěm doslova rozzářila. Šťastní výherci spokojeně odcházeli domů, ti nepřítomní se nemusí o svoje ceny bát: pořadatelé je budou kontaktovat.
Děkujeme všem partnerům i návštěvníkům akce, že se nenechali odradit deštivým počasím a zachovali nám přízeň. Je to známka toho, že Dětský super den je po letech již srdeční záležitostí a tradicí, kterou jen tak něco nezlomí,“ uvedla Gabriela Čebišová z agentury Czech marketing, která 12. Dětský super den pořádala. A dodala, že i příští rok se malí i velcí návštěvníci mohou těšit na další ročník největší oslavy Dne dětí v pardubickém regionu.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

25. 03. 2019

18. ročník Dětského innogy super dne se blíží

Michal Nesvadba a další se na Vás těší v sobotu 1. června 2019 na Dostihovém závodošti v Pardubicích.

Archiv novinek »

Místo konání a doprava

  • Dostihové závodiště Pardubice
  • Sobota 1. června 2019
  • od 10 do 17 hodin
  • Vstupné: děti do 2 let zdarma, děti 2 - 18 let 70 Kč, dospělí 90 Kč

Dopravní informace

Pořádající agentura

Logo Czech marketing s.r.o.Czech marketing s.r.o.
Sladkovského 433
530 02  Pardubice
tel.: 466 657 585
www.czech-marketing.com © 2019, CZECH MARKETING s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing